Новини
18.03.20

ТОВ «ЖОЕК» перейшло на особливий режим роботи на період карантину.

До уваги непобутових споживачів електроенергії

ТОВ «ЖОЕК» перейшло на особливий режим роботи на період карантину.

У зв’язку із впровадженням в Україні карантину через поширення коронавірусної інфекції, в ТОВ «ЖОЕК» вжито заходів, які спрямовані на захист споживачів і персоналу від ймовірного поширення захворювання.

Тому закликаємо Вас, використовувати наш зручний дистанційний онлайн сервіс «Кабінет юридичного споживача», за допомогою якого, Ви швидко зможете здавати звіт, який передбачений договором на постачання електричної енергії, крім цього отримувати рахунки на оплату за спожиту електричну енергію. Сервіс передбачає скріплення документів цифровим підписом.

Для того, аби стати користувачем сервісу «Кабінет юридичного споживача» ТОВ «ЖОЕК»,  необхідно надіслати заяву (в довільній формі) на електронну адресу відповідного ЦОК, з якого на Вашу електронну адресу буде надіслано договір, який необхідно роздрукувати та підписати у 2-х примірниках та вислати поштовим зв’язком на адресу ЦОК  (обов’язково оригінали договорів), для швидкого опрацювання ваших договорів скидайте сканкопії на електронні адреси ЦОК.

Перелік інформації по ЦОКам додається:

№ п/п Найменування ЦОК П.І.Б відповідальної особи Електронна адреса Телефони
1 Андрушівський ПОЛІЩУК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА T.Polischuk@ztoek.com.ua 9-0-236-2-17-55
2 Баранівський ПУГАЧ ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА L.Pugach@ztoek.com.ua 9-0-244-4-22-29
3 Бердичівський ПОЛІЩУК ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА G.Polishuk@ztoek.com.ua 9-0-243-5-04-72
4 Брусилівський ЗУБРИЦЬКА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА S.Zubricka@ztoek.com.ua 9-0-262-3-16-16;
5 Ємільчинський СТЕПАНЧУК ЛАРИСА СЕРГІЇВНА L.Stepanchuk@ztoek.com.ua 9-0-249-4-21-63
6 Житомирський ЯКУБЕЦЬ ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА L.Yakubets@ztoek.com.ua 9-0-412-48-26-63
7 Зарічанський ГАЄВСЬКА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА v.gaevska@ztoek.com.ua 9-0-412-40-21-73
8 Коростенський ПЕТРЕНКО ОЛЕНА СЕРГІЇВНА o.petrenko@ztoek.com.ua 9-0-242-4-54-24
9 Коростенський (Лугінський р-н) ВАСЬКЕВИЧ ОКСАНА ВАСИЛІВНА O.Vaskevich@ztoek.com.ua 9-0-261-9-17,37
10 Коростишівський НОВАК ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА y.novak@ztoek.com.ua 9-0-230-5-88-07
11 Любарський БІЛЕНЬКА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА N.Belenkaya@ztoek.com.ua 9-0-4147-2-22-93
12 Малинський ЮЩЕНКО ОКСАНА ІВАНІВНА o.yushenko@ztoek.com.ua 9-0-233-5-53-63
13 Народицький АЛІЄВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА n.alieva@ztoek.com.ua 9-0-240-2-13-99
14 Новоград-Волинський КОХАНОВСЬКА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА T.Kokhanovska@ztoek.com.ua 9-0-241-2-02-04
15 Овруцький БУМАР НАДІЯ МИХАЙЛІВНА N.Bumar@ztoek.com.ua 9-0-248-2-27-53
16 Олевський КРУЧКО ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА L.Kruchko@ztoek.com.ua 9-0-235-2-10-34
9-0-235-2-18-96
17 Попільнянський (Ружинський р-н) ШКУРЛАТІВСЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА L.Shkurlativska@ztoek.com.ua 9-0-238-3-17-85
9-0-237-2-51-36
18 Пулинський КРАВЧЕНКО КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА K.Kravchenko@ztoek.com.ua 9-0-231-3-23-84
19 Радомишльський ЯНОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА T.Yanova@ztoek.com.ua 9-0-232-4-41-01
20 Романівський ПУГАЧ ІРИНА АНАТОЛІЇВНА I.Pugach@ztoek.com.ua 9-0-246-2-13-85
21 Хорошівський БУРА СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА S.Bura@ztoek.com.ua 9-0-245-3-17-75
22 Черняхівський ПОЛІЩУК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА O.Polischuk@ztoek.com.ua 9-0-234-4-21-60
23 Чуднівський КИСІЛЬ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ M.Kisil@ztoek.com.ua 9-0-239-2-13-12

 

Інструкція користувача по роботі з програмою “Кабінет юридичного споживача”:

https://www.ztoe.com.ua/PromCalcCab/Content/PromCalcCabManualUser.pdf

 

З повагою

Адміністрація ТОВ «ЖОЕК»