Житомирська обласна енергопостачальна компанія

Споживачам товариства

Інформація

Відповідно до вимог чинного законодавства України АТ «Житомиробленерго» забезпечило відокремлення та незалежність ліцензійної діяльності з постачання електричної енергії шляхом створення ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія». На даний час компанією виконуються заходи відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачам. Колектив компанії має багаторічний досвід в області постачання електричної енергії та чітко розуміє всі функції, які необхідно виконувати в умовах нового ринку електричної енергії, щоб забезпечити потреби споживачів Житомирщини в надійному і якісному постачанні електричної енергії. Професіоналізм фахівців нашої компанії характеризується не лише наявністю та вмінням оперувати знанням основ роботи на ринку електричної енергії а й вмінням ставити цілі та побажання клієнтів за основу своєї діяльності. Наша команда працює над тим, щоб перехід до нової моделі ринку, для споживачів області відбувся максимально комфортно.

Головною метою створення Товариства є постачання електричної енергії споживачам на умовах укладених договорів за тарифами, що регулюються відповідно до чинного законодавства України, в умовах функціонування єдиної енергосистеми України.

Метою діяльності є одержання прибутку для розвитку Товариства, задоволення економічних інтересів та соціальних потреб її працівників, інші види діяльності, які можуть здійснюватися, якщо вони спрямовані на досягнення основної мети діяльності товариства.

Предметом діяльності є постачання електричної енергії

 

Основний вид діяльності:
35.14 Торгівля електроенергією

Керівництво

dsc0704@3x
 • Гуцало Андрій Анатолійович

  Директор

 • 1979

  року народження, освіта вища.

 • 2001

  Закінчив Житомирський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю «Облік та аудит». У 2009 році Харківську національну академію міського господарства. Кваліфікація – інженер-електрик.

 • 2002

  Заступник начальника відділу по роботі з боржниками ВАТ «ЕК» Житомиробленерго».

 • 2003

  Заступник начальника відділу контролю за збором фінансових коштів та роботи з дебіторами ВАТ «Кіровоградобленерго».

 • 2004

  Заступник начальника відділу по роботі з побутовими споживачами ВАТ «ЕК «Житомиробленерго».

 • 2005

  Начальник відділу контролю за збором грошових коштів та роботи з дебіторами.

 • 2010

  Заступник директора з енергозбуту, економіки та комерційних питань Житомирського РЕМ.

 • 2012

  Директор Житомирського РЕМ.

 • 2018

  Директор ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія».