Кол-центр (0412) 55-92-72;
(067) 255 92 72

Основні завдання кол-центру:

  • Надання інформаційних послуг абонентам шляхом обробки їх вхідних звернень, що надходять через засоби телекомунікації (надання відповідей на ці звернення за участі операторів кол-центру та в автоматичному режимі за допомогою голосового меню самообслуговування або перенаправлення звернень до відповідних структурних підрозділів Товариства.

  • інформування абонентів щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики, та порядку їх застосування.

  • надання абонентам інформації з питань умов та режимів споживання, порядку підключення нових абонентів; послуг, пов'язаних із постачанням електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, порядку оплати за надані послуги, тощо.

  • розв'язання суперечностей та конфліктних ситуацій шляхом формування заявок із описом проблем і направлення їх для вирішення у відповідний структурний підрозділ Товариства.

  • переводу дзвінків на спеціалістів відповідних структурних підрозділів Товариства у разі необхідності детального тлумачення проблеми.

  • проведення моніторингу звернень абонентів та вжиття дієвих заходів щодо вирішення порушених у них питань.

ІКЦ (0412)-40-21-23;

Інформаційно-консультаційний центр ЖОЕК

(далі – ІКЦ) створений для підвищення якості надання послуг із передачі електричної енергії та вдосконалення взаємовідносин із споживачами, відповідно до чинного законодавства України.

Одним із ключових пріоритетів роботи ЖОЕК є забезпечення високого рівня якості обслуговування споживачів електроенергії. Кожен громадянин має право, для отримання інформації, звернутися до ІКЦ , або написати звернення, скаргу та подати запит.

Звернутися до ІКЦ заявник може письмово, по телефону або особисто.

Основними завданнями консультаційного центру є:

1. Інформування заявників щодо норм чинного законодавства та нормативних документів, що регулюють відносини в галузі електроенергетики , та порядку їх застосування.

2. Надання інформації та консультацій заявникам на особистому прийомі та за телефоном.

3. Розв’язання спірних питань, які виникають між ЖОЕК та споживачами електричної енергії.

4. Розгляд на комісії ІКЦ спірних питань між постачальником електричної енергії та споживачами.

5. Вжиття заходів щодо усунення структурними підрозділами Компанії недоліків при постачанні електричної енергії.

Засідання комісії ІКЦ:

З метою розгляду та розв’язання суперечностей, спірних ситуацій між постачальником і споживачами та підготовки висновків з питань, які оскаржуються, при ІКЦ створено Комісію за участю представників секторів та управлінь НКРЕКП України та інспекції Держенергонагляду.

Всі звернення, що надходять до ІКЦ, знаходяться під постійним контролем, обґрунтовані рішення приймаються в терміни, передбачені законодавством України.

 

№ з/пРегіон обслуговуванняАдреса (з поштовим індексом)Контактні телефониГрафік роботиe-mail
1Житомирська область

Кол-центр
м.Житомир, м-н.Перемоги,10

10003
(0412) 55-92-72Щоденно з 8-00 - 17-00,
п’ятниця з 8-00 - 16-00,
без перерви на обід,
субота, неділя - вихідні
call@ztoek.com.ua
2Житомирська обл.

ІКЦ
м.Житомир, м-н.Перемоги,10

10003
(0412) 40-21-23Щоденно з 8-00 - 17-00,
п’ятниця з 8-00 - 16-00,
обід з 12-00-12-48
субота, неділя - вихідні
icc@co.ztoe.com

Інформація щодо центрів обслуговування клієнтів, які здійснюють прийом споживачів

№ з/пРегіон обслуговуванняАдреса (з поштовим індексом)Контактні телефониГрафік роботиE-mail
1Центр обслуговування клієнтів
м. Житомир
10009,
м. Житомир,
пров. III Селецький, 2а
(0412) 48-26-63,
40-29-65
щоденно:
з 8:00 -17:00,
п’ятниця: з 8:00 -16:00,
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
I.Goncharenko@ztoek.com.ua

O.Lavrinovich@ztoek.com.ua
2Центр обслуговування клієнтів Житомирського р-ну12440, Житомирський р-н,
с.Зарічани,
вул Лісова, 65

10028,
вул.Хлібна, 14,
м. Житомир (на території автовокзалу, Житній ринок).
(0412)40-21-74,
40-21-73
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні

щоденно з 8:00-17:00
п’ятниця з 8:00-16:00
субота з 8:00-15:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
неділя: вихідний
I.Shevchuk@ztoek.com.ua
3Центр обслуговування клієнтів Коростенського р-ну11500,
м. Коростень,
вул. Сергія Кемського, 58а
(0242) 5-05-12,
4-51-39
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
L.Shkurlativska@ztoe.com.ua

O.Petrenko@ztoek.com.ua
4Центр обслуговування клієнтів Хорошівського р-ну12100,
смт. Хорошів,
вул. Ватутіна, 28
(04145) 3-16-25,
3-22-00
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
L.Romanchuk@ztoek.com.ua
5Центр обслуговування клієнтів Черняхівського р-ну12301,
смт. Черняхів,
вул. Коростенська, 37
(04134) 4-21-60
4-14-94
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
O.Polischuk@ztoek.com.ua
6Центр обслуговування клієнтів Бердичівського р-ну13300,
м. Бердичів,
вул. Житомирська, 78
(04143) 5-04-72,
2-44-21,
5-24-69
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
G.Polishuk@ztoek.com.ua

Z.Stepanuk@ztoek.com.ua
7Центр обслуговування клієнтів Чуднівського р-ну13224,
Чуднівський р-н, с. Вільшанка,
вул. Павла Шпити, 66
(04139) 2-13-12,
9-43-82
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
M.Kisil@ztoek.com.ua
8Центр обслуговування клієнтів Любарського р-ну13100,
смт. Любар,
вул. Миру, 17
(04147) 2-22-93,
2-16-50
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
Nataliya.Belenkaya@ztoek.com.ua
9Центр обслуговування клієнтів Романівського р-ну13000,
смт. Романів,
вул. Небесної Сотні, 7а
(04146) 2-13-85,
2-17-64
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
I.Pugach@ztoek.com.ua
10Центр обслуговування клієнтів Новоград- Волинського р-ну11704,
м. Новоград-Волинський,
вул. Пушкіна, 9
(04141) 2-02-04,
2-40-12
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
T.Kokhanovska@ztoe.com.ua
11Центр обслуговування клієнтів Баранівського р-ну12700,
смт. Баранівка,
вул. Соборна, 33
(04144) 4-22-29,
4-25-31
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
L.Pugach@ztoek.com.ua
12Центр обслуговування клієнтів Пулинського р-ну12000,
смт. Пулини,
вул. Незалежності, 73
(04131) 3-23-84,
3-14-72
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
K.Kravchenko@ztoek.com.ua
13Центр обслуговування клієнтів Ємільчинського р-ну11201, смт. Ємільчино,
вул. Л. Українки, 3
(04149) 4-21-63,
4-21-96
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
L.Stepanchuk@ztoek.com.ua
14Центр обслуговування клієнтів Попільнянського р-ну13500,
смт. Попільня,
вул. Вишнева,141
(04137) 2-51-36щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
T. Polischuk@ztoek.com.ua
15Центр обслуговування клієнтів Андрушівського р-ну13400,
м. Андрушівка,
вул. Веселкова, 3
(04136) 2-17-55,
2-17-34
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
T.Polischuk@ztoek.com.ua
16Центр обслуговування клієнтів Брусилівського р-ну12601,
м. Брусилів, вул. Шевченка, 121
(04162) 3-16-16,
3-03-91
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
S.Zubricka@ztoek.com.ua
17Центр обслуговування клієнтів Малинського р-ну11600,
м. Малин, вул. Некрасова, 18
(04133)
5-23-63
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
g.bilobrova@ztoek.com.ua
18Центр обслуговування клієнтів Радомишльського р-ну12200,
м. Радомишль, вул. Присутственна, 15
(04146) 4-41-01,
4-24-41
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
T.Yanova@ztoek.com.ua
19Центр обслуговування клієнтів Коростишівського р-ну12525,
с. Мамрин
вул. Промислова, 16
(04130) 5-88-07,
5-88-08
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
V.Novak@ztoek.com.ua

O.Shmargun@ztoek.com.ua
20Центр обслуговування клієнтів Овруцького р-ну11100,
м. Овруч,
вул. Енергетиків, 5а
(04148) 4-43-21щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
N.Bumar@ztoek.com.ua
21Центр обслуговування клієнтів Олевського р-ну11000,
м. Олевськ,
вул. Кооперативна, 15
(04135) 2-10-34щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
L.Kruchko@ztoek.com.ua

M.Danyuk@ztoek.com.ua
22 Центр обслуговування клієнтів Народицького р-ну11400,
смт. Народичі, вул. Свято-Миколаївська, 284
(04140) 2-13-99,
2-13-75
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
S.Maximenko@ztoek.com.ua

S.Mysyuk@ztoek.com.ua
23Центр обслуговування клієнтів Лугинського р-ну11300,
смт. Лугіни, вул. Коростенська, 4
(04161) 9-17-34,
9-11-36
щоденно: 8:00 -17:00
п’ятниця: 8:00 -16:00
(перерва на обід з 12:00-12:48)
субота, неділя: вихідні
O.Vaskevich@ztoek.com.ua